Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha órán unatkozok?

Németh Ábel kérdése:

Mit csináljak ha órán unatkozok?

Figyelt kérdés
Olyan órákra gondolok mint ének,rajz,info ilyesmikre
2014. szept. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ének:röhöghetsz, hogy az énekel a leghangosabban, aki a leghamisabb.

Info:COD, cs1.6, track mania

2014. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd meg a házijaid, vagy mobilozz, néha figyelj oda az órán, hátha érdekeseket mond a tanár. Persze nem mindenhol ugyanolyanok a tanárok. Nálunk például ének és infotanár jófej, mondjuk a rajztanár unalmas, úgyhogy ott az osztály 90%-a mobilozik, mondjuk a rajztanár engedi is.
2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Unatkozom, unatkozom, unatkozom. Írd le százszor.

Én öreg ember vagyok, s rettenetesen bánom, hogy amikor tehetettem volna, nem tanultam meg sok dolgot. Ez a tudás mai napig hiányzik. Volt, amit már felnőttként, kínok kínjával pótoltam. Az is igaz, hogy volt amit szerettem, nem is kellett tanulnom, mert egyszerűen önmagától megragadt bennem. Viszont soha nem volt rá szükségem.

Ha unatkozol órán, az a tanár, vagy a ráerőltetett oktatási metódus hibája is lehet.

De azért mégis azt mondom, hogy ha már ellógni nem tudod az órát, legalább figyelj oda, hátha megszereted.

2014. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó!

Igaz amit írsz, de nem az ének és a rajz az a fontos dolog, amit felnőttkorában bánni fog, hogy kihagyta.

2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem fontos? Ha egyiket sem szereti, valószínűleg nem énekművész lesz, aki hobbiból fest.

De ha értem a művet, sokkal jobban élvezem is.

Nem pénzkereső foglalkozás van csak, hanem ÉLET is. A munka fontos, de a művészetek segítenek elviselni a mindennapokat.

2014. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsominik válasza:
Én ha órán unatkozok beszélek minden hülyeséget a tanárhoz vagy beszélgetek.
2019. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!