Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki haza költözni a kollégium...

Ciki haza költözni a kollégiumból?

Figyelt kérdés
Három napja vagyok kollégiumban, és úgy érzem nem vagyok önmagam. Rossz a közérzetem, és nem tudom megmondani, hogy miért érzem ilyen rosszul magam. A szobatárak jófejek, sőt... De pl. a fürdési körülményeket nem tudom megszokni. Meg azt, hogy sokan vagyunk egy szobában. Szerintetek ciki, ha haza költözöm?
2014. szept. 2. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem irtad a nemedet, de mind1 . az hogy valami ciki elkellene mar felejteni, ugy nem lehet meg lenni hogy mindig azt nezed hogy kinek hogy felej meg hogy ciki vagy se, azt tedd ami neked jo, nincs olyan hogy ciki. amugy meg lehet hogy csak meg egyzeruen szokatlan a hely meg minden.
2014. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én maradnék még néhány hétig a helyedben. Mindent meg lehet szokni, majd hozzászokik a szemed, a lelked. Én is most költöztem új egyetem új kollégiumába és egyáltalán nem érzem jól magamat, pedig a szobatársaim nekem is jófejek.

Egyszerűen átlag alattiak a körülmények, nem olyan, amit megszoktam, nem szoktam meg, hogy 3 másik emberhez kell alkalmazkodni, hogy kevés helyem van, hogy éjszaka mászkálnak mellettem... Nem szoktam meg, hogy ekkora városban élek, hogy az emberek keresztül néznek egymáson, stb. Még csak 4 éjszakát aludtam a koliba, ennyi idő alatt nem kell világot megváltani. Hozzá fogok szokni és azt gondolom, ha erőlteted egy picit, akkor te is hozzá fogsz.

Ha végképp nem megy, akkor költözz haza, persze.

2014. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!