Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérné átköltözni Szerbiába?...

Megérné átköltözni Szerbiába? Esetleg Romániába?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jobban meg tudsz elni, mint otthol akkor miert ne.
2014. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Isten mentsen meg mindenkit Szerbiàtòl :D Minnèl messzebb innen...
2014. szept. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2014. szept. 15. 19:39
 4/6 anonim válasza:
"Szerbia lett Euròpa legszegenyebb orszàga." olvasd el a cikket. Googlen megtalàlod Köszönjük meg Vucicnak, Tadicnak, Nikolcnak.. meg a többi rohadt politikusoknak. Valamint azt a mondatot kaptuk mi magyarok, hogy (hozzàtennèm,itt èlek Szerbiàban, Vajdasàgban) "A Vajdasàgi magyarok kapnak egy szendvicset meg egy vizet ès takarodjonak ki Magyarorszàgra". Persze az nem szàmit, hogy ez Magyarorszàg volt, ès belôlünk èlnek meg a szerbek.. :) Ugyhogy ide ne gyere mert egy senki leszel, ahogy mi is...
2014. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha értem. Akkor Szlovákia :D a nyelvüket úgyis beszélem
2014. szept. 16. 11:05
 6/6 anonim válasza:

Szerbiát nem ajánlom, ha tudnád mik mennek itt.Szerintem Bulgária után a legrosszabb helyzetben lévő ország.


Én most Szegeden élek és a barátom is ide való.Onnan mindenki csak menekül,ahogyan én is tettem.Itt Magyarországon sem egyszerű,de ahhoz képest még itt is jobb. :) Románia szerintem szintén nem túl jó hely.

2014. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!