Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Szerbiába...

Magyarországról Szerbiába érdemes átköltözni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon.
2013. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Minek?! Az életszínvonal és a közbiztonság rosszabb, eleve Szerbia egy haldokló ország, ráadásul a magyarokat se komálják.
2013. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tök vidám és laza hely lehet, mint Olaszország csak olcsóbb, meg több a magyar.
2013. márc. 7. 15:52
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Akkor már inkább Albánia, ott legalább a magyarokkal nincs bajuk, én Szerbiába nem mennék.
2013. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Szlovénia és Horvátország tényleg tök vidám és laza, oda megéri menni, ráadásul ezek tényleg feltörekvő országok, ellenben az agonizáló Szerbiával. Jó hely volt a délszláv háborúig, azóta nem csak a gazdasága ment tönkre, hanem az emberek is tele vannak arrafelé gyűlölettel és keserűsggel. Már nyoma sincs annak, amit anno a "Forró szélben" láthattunk, egy ukrajna szintjén lévő, vesztes ország, ráadásul már tengerpartja sincs.
2013. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%
Ha azt nézem, hogy innen Szerbiából mindenki elmegy aki csak tud, és, hogy ameddig ti rossznak nevezitek az országotok helyzetét addig innen bárki átmegy hozzátok (egy csomó embert tudok) mindenki úgy érzi, hogy sokkal több lehetősége van és jobban élnek... Ezt tekintve nem, nem érdemes. Ha lenne rá módom már én sem lennék itt.
2013. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne tedd tönkre az életed még jobban, én csak ennyit mondok. Ide ne gyere!
2013. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bajer ***** válasza:
54%
A Vajdaságba nem érdemes, ellenben dél-Szerbiába igen. Nis-ben élnek barátaim, egyikük apja magyar, 3-szor látogattam meg őket. Nagyon jó kis város, modernizálódik, nagyon finom ott a burek és állítólag sok magyar él ott. A munkalehetőség viszont gond, csak az egészségügyben (az ismerősöm mentőorvos), közösségi közlekedésben és az erőművekben van munka. Úgy élik túl a 35 éve tartó válságot, hogy mindenkinek van a város melletti falvakban telke, ahol vágóállatokat tenyészt.
2013. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
70%
Nem olyan rossz hely, mint sokan hiszik... Három dolog fontos: legyen sok pénzed, tudj szerbül és legyen hova visszamenned.
2013. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha legalább havi 500 euró körül összegből (/fő) éldegélsz havonta, akkor azért nem olyan rossz szerintem.

Bár az ilyen nagyon ritka itt.


"Tök vidám és laza hely lehet, mint Olaszország csak olcsóbb, meg több a magyar."


Csak megsúgom egyébként, hogy a szerbek nem igazán "vidámak és lazák". Gondolom a szórakozásra gondolsz egyébként. :) A magyar fiatalok sokkal durvábban buliznak itt, mint a szerbek.

2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!