Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy lehetnek...

Mit csináljak? Hogy lehetnek ilyen bunkók? Mit fognak csinálni? Többi lentvan. Valakivel már történt ilyen?

Figyelt kérdés
na elég hosszú lesz létszi ne kritizáljatok ha rossz témába irom.na ez az eset ma történt. mentem kocsival és véletlenül a visszapillantó tükröm nekiütközött egy másik visszapillantótükrének. ez a tesconál a házamnál történt. és akkor beállok a kocsimmal és akkor jön a nő akinek nekiütköztem. persze akkor bocsánatot kértem. és akkor bekiabál a házamba a gyerekemnek hogy ku**a anyádat mondd meg annak a köcsögnek hogy jöjjön ki. na a gyerekem rohant be és akkor nézem látom hogy sir és azt üvölti hgy menjek ki. kimentem a férjemmel és akkor ott áll és mindenfélét mondd. én akkor kiabáltam hogy na majd ha kihivom a rendőrséget akkor legyen ilyen nagy a szája!! na akkor elmentek. de most félek hogy mit fognak csinálni? hogy fognak bosszőt állni? segítsetek kérlek!
2010. jan. 17. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Fizesd ki a kárát és mond neki,hogy hagyjon békén.
2010. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem békén fog hagyni,amúgy nem volt cigány? mert ha az volt akkor félhetsz egy kicsit,de ha ez a nő többször is visszajön akkor fizesd csak ki neki ha történt nagyobb kár.
2010. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!