Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és 1 kis pénzt...

16 éves vagyok és 1 kis pénzt szeretnék szerezni. Bármi féle munka érdekel. Hol kezdjem? Merre kezdjem?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemehetsz különböző boltokba, hogy szeretnél dolgozni alkalmi munkákat. Mehetsz különböző kertészetekbe is, vagy meglátogathatsz diákmunka központokat (fürge diák, multi job, teen job stb).


Mire kell a pénz egyébként?

2014. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak zsebpénznek való, nem szeretek csaldtagoktól kéregetni
2014. szept. 4. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Kéregetni én sem szeretek.


Bemehetsz nagyobb boltokba- éttermekbe- fodrászatokba-szórakozóhelyekre- szerelőkhöz- vállalkozókhoz, ami(k)ről tudod, hogy van prospektusuk, és megkérdezed, hogy nem hordhatsz-e ki pár száz/ezer újságot nekik.

Oda mehetsz a postáshoz, és megkérdezed, hogy az általa elvállalt prospektusokat kihordhatod-e olcsóbban, és neki pénze is lesz (olcsóbban adja ki neked a munkát), és fáradt se lesz.


Ha nem fáj a piszkos munka, akkor becsengethetsz öreg nénikhez, és ott órabérbe takarítasz, vagy csinálsz valamit, amit kell. Bemehetsz a családsegítőkhöz, és megkérdezed, hogy ismernek-e olyan öreg embereket, akiknek kellene néha napján egy kis segítség órabérért.



Nagyobb üzemekben is érdeklődhetsz takarítás gyanánt, hátha kell néha napján takarító. Autó mosókhoz is mehetsz, vagy benzinkutakhoz, ahol amíg fizet- vagy tankol lemosod a kocsi valamelyik részét.....


Egy szó, mint száz ezerféleképpen szerezhetsz munkát.


(készíthetsz reklám szórólapokat is, ahol fizetnek neked, hogy bekerüljenek a vállalkozások, amiket te széthordasz, és te intézel mindent neki- persze ehhez kell egy kis kezdő tőke- pár ezer szórólapra meg kell lennie a pénznek, és arra kell keresned potenciális "vevőket" is)

2014. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16 évesen diákmunkás is lehetsz bár csak Tesco árufeltöltés és gyorsétterem van csak.
2014. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!