Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkát ajánlanátok?

Milyen diákmunkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de sikerült úgy felvennem a tárgyaimat, hogy a csütörtököm és a péntekem szabad, ezeken a napokon szeretnék dolgozni. Már próbáltam munkát keresni, de nem igazán találtam diákszövetekezeteknél sem. A Pannon-Work főleg Tescóba közvetít munkaerőt, ott viszont, ha egyszer az ember betanul, utána kényük-kedvük szerint hívogatják dolgozni. Szórólapozási lehetőséget sajnos nem sokat találtam, a Fürgediáknál pedig úgy láttam, szakképzettséget, jogosítványt stb. igénylő munkák vannak, amelyekkel én nem rendelkezem. Önkormányzatnál is bepróbálkoztam, de ott csak nyáron foglalkoztatnak diákokat. Valakinek van ötlete?

2014. szept. 4. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy kb. 50 más diákszövetkezet van még. Én a DMS-nél dolgoztam, vannak nekik 1-1 napos, alkalmi munkáik is. Meg biztos máshol is van, de ezt ismerem. :)
2014. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!