Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyermek TAJ kártyája nem...

A gyermek TAJ kártyája nem érvényes, ha nincs bejelentett lakcím?

Figyelt kérdés
Kedves albérletben lakó szülők,anyukák,apukák ....Nem tudom még hányan vagyunk ilyen helyzetben ,de tanácstalan vagyok.Albérletben lakok, ahová nem jelentenek be ,így a lakcím kártyám totál üres, nincs rajta cím! Van bejelentett állásom, fizetem a TB-t ,de folyamatosan jelzik az gyermek orvosi vizsgálatain ,hogy nem érvényes a gyerek TAJ kártyája. Mit tudok tenni, van ennek valami elintézési módja????Segítsetek ! (Pest Megye - Szigethalom)

#albérlet #TB #TAJ kártya #Gyermek egészségügy
2014. szept. 4. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bejelentkeztek szülőkhöz vagy anyósékhoz,mindenki így csinálja.
2014. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs anyósom,egyedül nevelem a gyerekem,szüleimhez sem tudok:( . Ha lenne oda jelentkeznék be,ez nekem is evidens.
2014. szept. 4. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor településszintű lakcím.
2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy igényelem,ha nem tudom mivel igazolni ( Főbérlő nem járul hozzá a bejelentkezéshez) ,hogy itt lakom?köszönöm a választ
2014. szept. 5. 06:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A településszintű lakcímhez senkinek az igazolása nem kell, csak a te nyilatkozatod, hogy azon a településen laksz.


Ha van két tanúval aláíratott, vagy közjegyzővel hitelesíttetett bérleti szerződésed, akkor az kiváltja a tulajdonos aláírását, és akkor rendes lakcímet is bejelenthetsz.

2014. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó bejelentését én hanyagolnám, főleg ha nincs senkid, mert megtudja a túlaj és kirak.
2014. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!