Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki itt a gyakorin egy...

Ha valaki itt a gyakorin egy olyan kérdésre, h pl "mi a kedvenc ételed" leírja h pl "spagetti" és alatta az van kiírva h a válasz 62%-ban hasznosnak tűnik az azt jelenti, hogy volt aki lepontozta ezt a választ?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:

És ha igen akkor ennek mi az értelme? Láttam most pár ilyet, más kategóriákban és tényleg nem értem. Az egyik pl megírta, hogy mit álmodott az éjjel. Semmi illetlen tartalom vagy csúnya szó.

???

2014. szept. 4. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Igen, hiszen ha csak pozitív értékelést kapott akkor 100% kell hogy legyen az érték. Minden egyes negatív pedig lefelé húzza ezt az értékelést (a semleges is kis mértékben negatív).


Sokan tetszik-nem tetszik alapon használják az értékelést, nem hasznosság alapján. Ahhoz túl kell lépned a saját nézőpontodon és objektív módon elfogadni az igazságot, és ezt kevesen teszik.

Nem mellesleg egy szubjektív kérdésre nincs objektív válasz, így objektív értékelést is nehéz tartani ott.

2014. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól értem, hogy nem értem :)))
2014. szept. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!