Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a párom 1/1 arányban...

Ha a párom 1/1 arányban tulajdonosa egy ingatlannak, bár közösen szereztük, válás esetén van-e jogom a felére?

Figyelt kérdés
1994-ben házasodtunk össze, és 1995-ben vettük meg a házat. Azért nem rendelkezem tulajdoni hányaddal, mert akkor még nem voltam magyar állampolgár.

2014. szept. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ba bizonyitani tudod, h te penzed ment bele, amugy csak rajta mulik!
2014. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudok privatot visszairni, megkerdeztem vkit, ő is sajnos azt mondja, h ha nincs nyoma, h bizonyitsad, h igen a te penzed, akkro csak a jo indulaton mulik :/
2014. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De akkor mi van azzal a törvénnyel, hogy 5 év után minden közös? Vagy ez az ingatlanra nem érvényes?
2014. szept. 6. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem nem minden, pl nekem van 1 sajat ingatlanom, amit igazolhatoan egyedul vasaroltam, ha 20 evig elunk egyutt se lessz koze hozza a felesegemnek.

sajnos nalad, ha nem bizonyithato, h adtal penzt bele, ugy nez ki, h 1 magyar allampolgar, vett kp ra 1 hazat, remelem rosszul tudom.

mindjart linkelek 1 forumot priviben, remel mar engedi.

2014. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!