Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki az első padsorba ülni...

Ciki az első padsorba ülni gimnáziumban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden középiskolában az első padsor csak dísznek van, azonben gyakorlati funkciója nincs.
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak elég hátrányos, ha pl. mobilozni akarsz. én speciel mindig a legutolsó sorba ülök (ha tudok).
2014. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég hátrányos, hogy nem figyelsz, mert hát nem azért járunk suliba... :)
2014. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Cikinek nem ciki,de szerintem hátul ülni jobb.
2014. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
"hátul ülni jobb." Hátulról jobb a kilátás ;)
2014. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne? Alsóban elterjedt nézet az hogy első padba csak a "stréber" ül, és a "menők" meg nem nézik jó szemmel az ilyeneket, de gimnáziumra már a legrosszabb esetek is kinőnek ebből.

Mindenkinek máshol kényelmes, én pl a jobb sarokban ülök legelöl és még csak nem is figyel felém a tanár annyit mint a hátsó sorra. Nem hülyék, tudják hogy aki mindig hátra megy valószínűleg miért teszi... Dogánál is jobban figyelik a hátsó sort, mert nagyon jól tudják, hogy ott sokan azt hiszik hogy "ááh hátul úgy se lát".

2014. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen gááz... hátul a legjobb :)
2014. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, elöl sokkal jobb! :) Jobban lehet puskázni, ha a tanár mászkál dogaírás közben, a hátsókat figyeli.

Szerintem elöl sokkal jobb ülni, főleg, ha olyan óra van ami érdekel, jobban lehet figyelni! :)

2014. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!