Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok es szeretn...

15 éves lány vagyok es szeretnék szexelni a pasimmal.1honapja vagyunk egyutt. Túl korai lenne még?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Barátom 19 éves
2014. szept. 6. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom igen deszerintem várjatok még
2014. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, 15 évesen már teljesen normális. Sokan már szülnek ennyi idősen, úgyhogy hajrá!
2014. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esel, akkor ne panaszkodj. Szexnek a házasságban van a helye, és nem tízenévesek szórakozása.
2014. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15.49 Tömeg nem tévedhet? De igen!!!!
2014. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap láttam olyan mesét, hogy az aranyosra megrajzolt tengerimalac, arról ábrándozik, hogy milyen jó szeretve lenni, szerelmesnek lenni, szinte a szex fantáziáját surolta. Mindez olyan mesebeli módon, hogy tényleg lehetett sajnálni a tengerimalacot, hogy milyen magányos. Ezt nézik, és ehez hasonlóakon nőnek fel a fiatalok. Így nem csoda ha a menstruációk után nemsokkal vágyat éreznek a szelemhez. De ez kész manipuláció, és agymosás. Tényleg emberből van az a fiatal, aki ezt a hatalmas csalást átlátja, és kitart!
2014. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi !
2014. szept. 6. 22:18
 8/8 anonim válasza:
jezusom..nehogy 15 evesen elveszitsd a szuzesseged 19eves baratoddal!!!! 1 hónapja vagytok egyutt?????? uristen bocs de igazi r*banc lehetsz
2015. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!