Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Felnőttek? 14 éves...

Szülők, Felnőttek? 14 éves lánynak korai még, engednétek?

Figyelt kérdés
Az hogy befestesse a szemöldökét és a szempilláját feketére? Ki van már szedve a szemöldököm. Csak be szeretném festeni is. Kozmetikussal vagy anya megcsinálná.Nektek hány éves kortól engedték? HA korai akkor miért az? :O

2014. aug. 9. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az én szemöldököm el lett rontva (más a formája az egyiknek) és számomra vékony. Fekete szemceruzával csinálom formára,vastagságra. Általában leszólják,de én így érzem jól magamat:) Hozzászokott anyukám is,nincs az,hogy engedi nem engedi. Szóval,nekem pl meglenne engedve a befestés is.
2014. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ceruzára gondolok, hanem azzal az "igazi festékkel ".
2014. aug. 9. 20:35
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Persze, nem értettem soha ezt a nagy szigorúságot.

Ilyesmiket tiltani értelmetlen.

2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem múltkor anyu mutatta, hogy kell-e, mondom felesleges, mert úgy is spirál kell, mert nem göndörödik. Szóval az enyém engedné.


14/l

2014. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Megengedném neki, mert egyébként megcsinálja az engedélyem nelkul , es azért egy szempilla/ öldök festés nem egy nagy dolog :)
2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Így? mert ez ocsmány.

2014. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés. Utolsó mondatom. Benne van,hogy így festékkel is engednék:)

Első voltam.

2014. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

1-es, ha tudsz, légyszi tölts már fel egy képet a szemöldöködröl, el se tudom képzelni milyen lehet fekete szemceruzával


egyébként engem pont anyum fizetett be havonta kozmetikushoz, szemöldök, szempilla festésre és nagy kezelésre 14 évesen

2014. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom úgy gondolják a szüleid, hogy természetesen szép vagy és nem akarják, hogy plasztik barbie legyél.


Persze ez nem mindig normális, hogy beleszólnak. Lásd az én esetemet, 20 éves vagyok és még csak most mehettem el először kozmetikushoz kiszedetni a szemöldökömet.


Eddig azért nem mertem, mert agresszív viselkedés és megfélemlítés a válasz, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy "szerintük kéne". Egyébként én azért engedném meg a lányomnak, hogy kísérletezzen, mert tudom, hogy milyen ciki 20 évesen bénázni ilyenekkel. Még egy fiatalabb tinilánynak elnézik, ha nem sminkel tökéletesen. Én meg már annyira nem értek a sminkeléshez és nem akarom most tesztelni ennyi idősen, mert tuti, hogy nem tanulnám meg egyből.:D Szerintem 1-2 év múlva úgyis megengedik a szüleid és még az sem késő.:)

2014. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Pont feketére? Szemöldököt csak akkor érdemes feketére színezni, ha a haj is az.


Ha nagyon világos, akkor érthető, hogy szeretne neki egy kis színt, de szerintem érdemes a haj árnyalatával megegyezőre csináltatni. Számomra nem esztétikus a nagyon sötét szemöldök.


Semelyiket nem festetem, a szemöldökömmel nincs baj természetes színű, csakúgy mint a hajam. A szempillámra meg ott a spirál.

2014. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!