Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek-e vonatjegy gyűjtőt?...

Ismertek-e vonatjegy gyűjtőt? És mennyi van neki?

Figyelt kérdés
Egypár éve vonatjegyeket gyűjtök és kíváncsi lennék,hogy van-e még egy ember aki ezeket gyűjti. Köszönöm a válaszokat!:)

2014. szept. 6. 17:56
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én augusztusban gondoltam arra, hogy nem is lenne olyan rossz ötlet elkezdeni gyűjteni hobbiból a vonatjegyeket... Eddig 6db van, de mivel még csak most jött az ötlet, így már ez is soknak számít szerintem... :D

Alapból bélyegeket gyűjtök -azt már elég rég óta- és abból viszont már borzasztó sok van, köztük rengeteg egyedi és értékesebb darabok is.

Úgyhogy most augusztus végén jött az az ötlet, hogy mivel amúgy is vasútmániás vagyok de nagyon, így valami vasutas dolgot is elkezdhetnék gyűjteni... :)

2014. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kocsis F. válasza:

Én is aktív gyűjtő voltam a '60-as '70-es években, több ezer karton vonatjegyet gyűjtöttem össze. Most éppen megválnék tőlük.

[link]

Ugyanitt többen adnak el ilyen jegyeket:

[link]

vagy

[link]

Üdvözlettel: Kocsis F.

2014. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!