Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm meg kért hogy fénymásoljak le neki igazolvány lakcím kártya fénymásolatot nem néztem mit másolok csak le másoltam neki később ki derült hamísított okíratok voltak amikkel le bukott és pénz büntetést kapott most azt kéri tőlem hogy mivel énis benne votam fizessek havi 70000 ret a büntetés feleként
2014. szept. 7. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelented zsarolásért, a másik ügye mellé jó fog jönni.
2014. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de az én nyomtatómon lett nyomtatva és azt monta bűnrészes vagyok és nem hisznek nekem
2014. szept. 7. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg a nagy ló***aszt, nyugodtan vallhatod hogy neked f**ngod nem volt az egészről. Jelentsd
2014. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értelek azt hittem neki lehet igaza mert részese voltam még ha tudatlanul is köszönöm a vállaszokat be megyek a rendőrségre neki ez volt a harmadik lebukása ilyen téren ezt a minap monta el
2014. szept. 7. 11:49
 5/5 2xSü ***** válasza:
Bűnrészes akkor lennél, ha tudtál volna róla, hogy az adott okirat hamis. Te jóhiszeműen jártál el, így nem vagy bűnrészes. 70 000 Ft helyett legalább egy anyázást, vagy pár pofont érdemel – bár az önbíráskodás azért nem szép dolog –, hogy belerángatott tudtodon kívül egy bűncselekménybe. Ha tovább követeli az összeget, akkor mond el neki, hogy ha továbbra is fenntartja eme igényét, akkor feljelented zsarolásért.
2014. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!