Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki 3eve jott a sulinkba.Miota ottvan FOLYAMATOSAN elkeseriti az eletem!Mindig elveszi a barataimat.De mindg csak azt akit nagyon nagyon szeretek!Most telt be a pohár!ez a 2000.ilyen alkalom!Végre lett egy haverom akivel nagyon joba lettem es mindenhova egyutt mentun annyira boldog voltam..figyelmeztettem h lehet h az a csaj elakarja majd szedni de azt mondta nemfogja!Erre kihagyok egy napot a suliban mert beteg leszek es micsinal?!azzal a ....al lóg!meg hogy elhivta a haveromat valahova es a haverom nekem aztmondta h nemmegy vele...aztan elmentek egyutt mondom neki: ez komoly?! erre a "haverom": Jajj hagyjal mar beken ezzel! Mit kene tennem?megatkozni nemtudom de ...micsinalhatnek?rettentoen rossz most nekem!
2014. márc. 11. 14:52
 1/1 tomiacmilan válasza:
Rosszul választod meg a barátaidat !!
2014. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!