Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen betegségem van?

Milyen betegségem van?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten és van két betegség aminek a tünetei nagyon jellemeztek engem. Az egyik a bipoláris zavar... a tünetek: fáradékonyság, alvászavar, étvágytalanság, negatív gondolatok, nem tudok figyelni az órán, az örömre való képesség hiánya. Valamint ami nem ide tartozik: nem fogadom el a segítséget, ha valaki észreveszi, hogy nem vagyok jól. A másik a skizofrénia.. mindig más ember bőrébe képzelem magam és magamban (szinte gondolatban) beszélek más emberekkel (vagy ez csak azért van mert magányosnak érzem magam?), meg mindig üldözési mániám van. Régebben vagdostam és gyógyszereztem magam és voltak akik segítettek: osztályfőnök, közeli barátok, szakember (aki igazából nem sokat segített, de már nem vagdosom, meg gyógyszerezem magam), szüleim. Mit csináljak?

2014. szept. 7. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Agybeteg! xd
2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackAngel- válasza:

az előző válaszolónak üzenem ,hogy egy sík idióta !!!


egyébként meg érdemes lenne ezzel szakorvoshoz fordulnod. Viszont szerintem ez nem bipoláris zavar ,hanem depresszió. a bipoláris zavar az a hangulatingadozás, egyik pillanatban boldog másikban meg már le hangolt az ember. a skizofrénia meg az amikor az emberek olyan hangokat hallanak, amik csak a fejében léteznek. olyanok pl."öld meg magad" meg ilyenek. szóval amit a skizofréniának írtál abban biztosítani tudlak, hogy a leírtak alpján te nem vagy az. de mint már említettem szerintem fordulj szakemberhez. ja és szerintem sokat segítene ,ha beszélgetnél ezekről a dolgokról pl.: az ismerőseiddel ,családok, barátok. De ha gondolod nekem is nyugodtan írhatsz ,szívesen meghallgatlak ;)

2015. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!