Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem fognak lenézni, mert...

Nem fognak lenézni, mert kisebb vagyok? Milyen programok vannak ott? (MondoCon)

Figyelt kérdés

Oké, tudom, az első két kérdés nem nagyon függ össze. :D

A helyzet az, hogy nagyon nagyon valószínű, hogy megyek az őszi MondoCon-ra. Eszméletlenül izgatott vagyok, már tényleg régóta el szeretnék rá menni.

Az egyik osztálytársammal mennék (mindketten 13 évesek vagyunk), plusz a nővérem (ő 21), hogy figyeljen ránk.

Nem fogunk beöltözni.

Mikor nézegettem a képeket, mindig idősebbeket láttam. Nem fognak lenézni (oké, lehet, hogy nem ez a legjobb kifejezés rá) minket, mert kisebbek vagyunk?

És még itt van az is, hogy nagyon szeretnék képet pár cosplay-essel (fejembe vettem, hogy egy SnK-s Levivel és egy Death Note-os Matt-tel és Mellóval, és egy Tokyo Ghoul-os Utával szeretnék :D).

Ezt hogy csináljam? Simán menjek oda, hogy "Sziiaa, nagyon tetszik a CP-d, csinálhatunk képet?" , vagy valami ilyesmi?

Na meg, milyen programok vannak?

Azt hiszem ennyi kérdésem lenne.. Bocsánat, hogy ilyen furcsán fogalmaztam, de tényleg nagyon izgatott és boldog vagyok. :D



2014. szept. 8. 15:58
 1/5 walaakíí válasza:

uu velem ugyanez volt a helyzet az első conomon /ami egyébként a mostani nyári volt/:DD

csak mi cosplayeztünk is^^

dehogy néznek le:D ott borzasztó jófejek az emberek:D

vannak velünk egyidősek is /ugyanis énis 13 vagyook:D/

itt az a lényeg hogy az animések /tök mind1 milyen korosztályból/ találkozzanak,haverkodjanak stb:D

én is paráztam az elején a megszólítástól:oo

de aztán lazán odamentünk az emberekhez hogy "szia csnálnál velünk egy képet?" vagy "szia bocsii lefényképezhetünk?":P és senki se mondott nemet^^

a programok hááth ..húú:D

mivel az őszi lesz a második nekem.csak a nyári programait tudom elmonbdani..hogy ebből mi fog megegyezni a mostanival:S

viszont ami biztos hogy lesz koncert^^

:

-cp verseny /ami biztos:D/

-rajzverseny

-karaoke és zenekvíz versenyek

-haikuverseny

-legyezőkészítés

-amv és gmv versenyek

-táncverseny

-mondogames

és még egy csomóó minden,egyenlőre ezekjutottak eszembeC:

remélem segítettem:D

2014. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a tinik vannak ott többségben... elég sokszor voltam már, de nagyrészt fiatal lányok voltak mindenfelé. Ha képet akartam, csak odamentem, megkérdeztem szabad-e és mindenki megengedte...

A programok le vannak írva a honlapon mindig.

2014. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ezzel a korosztállyal elég gyakran találkozni conokon.

Cosplayerként mondon, hogy bőven elég, ha odamész és kérsz egy képet, cp-t dicsérni sem kell, elég az, hogy képet akarsz.(persze nem azt mondom, hogy nem esik jól az embernek, de nem kötelező :D)

Viszont death note-ból nem hiszem, hogy meg fogod találni ezt a két karaktert, ha valaki beöltözik akkor is marad a három (3. misa) főszereplőnél, esetleg halálisteneknél.SnK-s az viszont biztos lesz, több is a kelleténél.

Ha nem indulsz versenyen, (Akármilyen, legyen mondogames, videóvágó, vagy rajzolós, stb) akkor ami programok neked elérhetőek lesznek:

(nyilván nem mind, de a főbbek)

Cosplayfotózás (hivatalos is van)

A versenyek nézése

Előadások szoktak lenni

DDR

A szerepjátékosoknál társasok, kártyajátékok.

Meg ugye a helyben nevezős kisebb versenyek.

Az előző mondta a koncertet, nem tudom meddig maradtok, de az este szokott lenni, ha jól emlékszem idén fél 10-kor kezdődött.Plusz ha nézed az oldalt/facebook eseményt(hivatalosat és fanok által csináltakat is), akkor láthatod, hogy csomó mindent szoktak még szervezni a résztvevők is.(mostanra hivatalos program, de régen még csak néhányan játszották a ninjaszámháborút, de ilyen a narutos-cosplayes kidobó is)

2014. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 walaakíí válasza:

oo azt elfelejtettem hogy 2 ismerősöm death note-ból lesz Misa és L :D

/1.voltamC:/

2014. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom h regen irtad es nem igazan ide tartozik de tavasszal is jossz? :3
2015. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!