Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 1968as 20 filléresem....

Van egy 1968as 20 filléresem. Szakoldalon azt írják 1000-3000 az értéke ha tökéletes állapotú, az enyém viszont elég megviselt. Így mennyit ér kb? Illetve van még egy 1966os 5 banim meg egy 10 groschenem 1986ból. Ezek is érdekelnének.

Figyelt kérdés

#érték #érme #1986 #20 fillér
2014. szept. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
1965-ös kb500 db 10-20 fillér és szinte semmit nem ér :/ csak porosodik vagy is hát nálam...
2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én igazából gyüjtögetem őket (nem nagyuzemben csak kiskorom óta van pár) nem is adnám el csak érdekelt mennyit ér. te nem adnál el belőle? :) (mivel 10 filléresem nincs is 20asból sincs 1965ös :) ) ha nem akkor bocsi :) 16/l
2014. szept. 11. 09:52
 3/3 polarbeer ***** válasza:

Szia! A 3 db érméd értéke nagyjából 10 Ft / db forgalmi állapotban. UNC (hibátlan, érintetlen) állapotban persze ezreket is megérnek, ha valaki megadja értük.


Nagyjából egy évtizede gyűjtök régi pénzérméket, papírpénzeket, képeslapokat. Kicsit korábban kezdtem, mint te (12 éves koromban, egy felvidéki nyaralásról tettem félre a megmaradt szlovák korona aprót), de nagyon jó, hogy fiatalok is szívesen gyűjtögetnek, és - amint olvastam a kommentedben - lányok is. A gyűjtői közösségemben nagyjából 50 éves kor körül van az átlagéletkor.


Régi pénzeket vásárolok, cserélek, és adok-veszek. Bárkinek van, szívesen értékbecslek ingyen, vagy pedig megvásárolom. Gyakran vásárolok zacskóban egyveleg pénzeket, ahol pár darab kivételével a zömének nincs nagy értéke. Ha gondolod, pár ilyen aprópénzt (magyar alufillérek, forintok 1970 - 1989 közt, NDK, NSZK, olasz, jugoszláv) szívesen adok ingyen, és ezeken felül roppant olcsón, 10 - 50 Ft / db áron válogathatsz több száz cserepénzem közül.


Ha érdekel, írj privátban! :)

Üdv.:

polarbeer

2014. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!