Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Új kapcsolatot...

Mit tehetek? Új kapcsolatot kezdtem. A régi párom mikor ezt megtudta folyamat viberen írogat. Fenyegetőzik, sérteget.

Figyelt kérdés
Mondtam feljelentem,kinevetett.Mert a kollégái úgy is mellé állnak! Hogy lehetne életem? Költözzek el? Kétségbe vagyok esve, ha valaki tud kérem segítsen!
2014. szept. 9. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Letiltod. Ha telefonon zaklat, feljelented, es megorzol minden sms-t, felveszel minden telefonhivast, lementesz minden e-mailt. A 'kollegai' hiaba allnak melle, ha neked bizonyitekaid vannak a zaklatasrol, fenyegetesrol.
2014. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg jelentsd fel.


Amugy meg tiltsd le.

2014. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

Nem kell azonnal feljelenteni. Egyszerűen ne reagálj rá. Ne vedd fel, ne válaszolj. Még annyit se válaszolj, hogy „ne írogass”. Idővel le fog esni neki, hogy amit csinál, az felesleges, és abba fogja hagyni.


Aztán ha majd lehiggad, ha megemészti a dolgot, akkor esetleg le lehet vele ülni beszélgetni, a meg nem értett részletek, eseménye, sérelmek tisztázása érdekében. De ez már opcionális.

2014. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, szerettétek egymást.

Nos, az elmúlt, de tévedés azt hinni, hogy a szeretetnek gyűlölet, rosszindulat az ellentettje.

A szeretetnek a KÖZÖMBÖSSÉG az ellentettje!

Az, aki gyűlöl, legalább annyit foglalkozik a másikkal, mint aki szeret.

Ha -amint az előttem szóló javasolja- nem veszel tudomást a másikról (keresztül nézel rajta) rosszabb neki, mintha haragudnál, haraggal válaszolgatnál neki, mert úgy magyarázná magának, hogy törődsz vele.

Hagy figyelmen kívül irkálásait, előbb-utóbb belátja, hogy értelmetlen dolgot művel.

Miért költöznél el, miért futamodnál meg? A nevetségesség öl, egy idő után rádöbben exed, hogy önmagát teszi nevetségessé.

2014. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!