Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Már vagy négy napja nem vagyok éhes. Ha meg mégis eszek akkor meg egy harapás után feladom, mert annyira nem kívánom vagy úgy érzem tele vagyok.

#étel #teleség?
2014. szept. 9. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
mert bebeszéled magadnak, hogy nem vagy éhes!
2014. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%

Anorexia, vagy bulimia?

amugy hogyha mar négy napja nem ettel, akkor kösd fel a bátyád, Menj ki abba a baszott konyha a, főzd meg a kedvenc kajádat es ha kívánod, ha nem, nyomd le a torkodon az egészet.

Bocsi a fogalmazasert, de nemszeretem az ilyen kérdéseket. Sok ember azert nem eszik mert nincs mit, te meg itt nyavalyogsz.

jah, amugy szamit, h fiú vagy e vagy Lány, történt e veled valami rossz, meg ilyenek, Enélkül értelme nincs a kerdesednek.

2014. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocsi, bátyád helyett gatyádat akartam xd
2014. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem valami jo jel!

Nem lehet, hogy ert valami trauma, valami rossz?!

Egyebkent en is anorexiara vagy bulemiara gyanakszom, de teljesen mindegy, hogy hogy nevezzuk, valoszinuleg a lekeddel van valami baj.

Esetleg a hormonhaztarasod megvaltozott, az anyagcsared, nem szedsz veletlenul gyogyszert vagy ilyesmi?

2014. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ért trauma, és nem is szedek gyógyszereket. Amúgy az kimaradt a kérdésemből, hogy eszek rendesen, csak nehéz megenni
2014. szept. 10. 07:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ami furcsa, mert 4 nappal ezelőtt, meg az azelőtti 1,5-2 évben zabáltam mint állat. De nem baj nem látszott meg. Ámúgy lány vagyok
2014. szept. 10. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!