Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég kezdem vagdosni...

Németh Tiborr kérdése:

Nem rég kezdem vagdosni magam! Inkább kisebb felszini karcolásoknak mondanám, és egyre jobban mélyebbeket vágok! Nagyon élvezem ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka pszihologushoz is jàrok!

Ès azt szeretnèm tudni hogy akkor nagy baj van velem?


2014. szept. 10. 15:41
 1/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Nagy! Nagy bizony! Komolyan mondom,nem tudlak/tudom az ilyeneket hova tenni,hogy miért is tehetik ezt.. ??! Pszichés baj,az biztos! Pszichiáter,stb. .. erre a gyógyír , vagy rosszabb esetben pszichiátriai kezelés..! Azért is,mert félő,hogy egyszer "megcsúszik" a kezed,és akár az életed is kiolthatod,de végleg.. !!:( Találj olyan dologkat az életben,ami/k örömet okoznak !! Nehéz,de van értelme sztem.
2014. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
most hogy látom,hogy fiú/pasi vagy,akkor inkább szexelnél,és nem ilyen baromságokat tennél! Hidd el,többre mennél vele,és 100x Jobban is élveznéd !! Menjél csajozni,biztos fiatal vagy,és éld az életed,mint a többi !! Sok sikert hozzá!:)
2014. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű 15 vagyok ès nem vagyok nagy tàrsasàgi ember!

Velem úgymond olyan dolgok törtèntek ami nagyon rossz elkezdtem milyen a vagdosàs, de màr nem tudom a pengèt lerakni!

Mert egyszerűen annyira lenyugtatt hogy az eszmèletlen!

Semmi màs nem vàlt be!

Ebből mekkora bajom lehet?

2014. szept. 12. 15:06
 4/7 Különlegescsajszi ***** válasza:

Elhiszem,hogy nem egyszerű,az esetek nagy százalákában ritka,ami egyszerű!,és épp az a lényeg,hogy fiatal vagy,és előtted áll az élet.! Társaságot meg lehet sokféle módon kialakítani,csak találd fel magad !!

Mindenkivel történnek rosz dolgok,és igen,van,akinél/akiknél különösen rossz,de sajna ilyen az Élet.! Az nem jó,hogy nem tudtad abbahagyni,és megnyugtatott,mert ez nem normális dolog,semmiféleképpen sem.!! És nem is tudom elképzelni,hogy mi "jó" lehet benne..! Én még ilyennel nem is találkoztam,-de ne beszéljünk erről a 'bajodról',amikor épp a figyelmedet akarom róla elterelni:D! Nagy bajod lehet,fogadd meg a fenti tanácsaimat !!

2014. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Fogalmad sincs,hogy mennyi jó dolog van az életben,-szerintem! ami Téynleg jó,és persze hasznos is.!
2014. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy normálisan válaszoltál ez nagyon kedves!

én mivel a családomnak nem mondhatom el ezért gondoltam itt adom ki magamból ezt!

még egyszer köszönöm a választ Különlegescsajszi:)

ez jól esett!

2014. szept. 12. 18:14
 7/7 anonim válasza:
Hàt nem valami jó dolog tudom nagyon jól hogy nem könnyű letenni a pengét de probàld meg azt csinàlni hogy valami màssal elfpolalod magadat és a tükörbe nézel és azt mondod nem csinàlom tovàbb sokszor remélem ez segít ! De amúgy szerintem is azért vagdosod magad mert màr sok mindenen mentél keresztül !
2016. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!