Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggelente nagyon nehezen...

Reggelente nagyon nehezen tudom a csipát eltávolítani, és van, mikor nem sikerül rendesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan kérdezzem, mert nagyon cicki ez a dolog.

Ez miatt nagyon feszélyezve érzem magam.

Anyukám azt mondja, h unokanővéremnek is volt ilyen, és kinőtte.

De már kb 2 éve ezt mondja anyu, h ki fogom nőni.. Nagyon idegesít ez a probléma..

Nem tud valaki valamit mondani, hogy mit csinálhatnék??


Próbálkoztam már azzal is, h éjszakára bekentem krémmel, h fellazítsa. Sajnos ez nem vált be, ugyanúgy nehéz leszedni.. :S


Ha esetleg más is szenved ilyen problémában, vagy ha nem is, de tud valaki segíteni, kérem segítsen!

Köszönöm


2008. aug. 8. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:

pedig ez van :S és van mikor 1 órát ezért töltök a fürdőszobába. :S és nagyon kínos, ha marad a szememen csípa :S


rendesen mosakszom. és mégis nem viszi le :S

2008. aug. 8. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szemészhez valószínűleg be van gyulladva a szemed.Ne hidd,hogy ez nem húzodhat el 2 évig.
2008. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

középsuliban az egyik osztálytársnőmnek is ilyen baja volt, neki a szemészorvos írt föl olyan ecsetelőt, amivel minden reggel le kellett törölgetnie kis vattára csepegtetve a szemét

pár hét alatt elmúlt neki

2008. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =)


akkor ezt megbeszélem anyuval, és elmegyünk.

2008. aug. 9. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
reggelente finoman meleg kamillateával.....egy kis vattát vagy zsepit tedd bele a teába és avval mosd meg a szemedet:)( biztos sikerülni fog :) üdv
2008. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) ki fogom probálni holnap reggel :)
2008. aug. 9. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. Kis kamillatea csodat muvel. Amugy engem is szokott ugratni a parom emiatt neha, de nem veszem fel :D
2008. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!