Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez ugye nem depresszió?...

Ez ugye nem depresszió? (többi lent) Ha igen mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Na szóval egy jó ideje úgy érzem senki nem szeret, senkinek se vagyok fontos pl.: ha megölelem anyut eltaszit és egy ,,haggyá'má,,-val válaszol , akkor most hetvegen voltunk az uncsiméknál és az uncsim akit imádok és azt hittem kölcsönös de mikor ott voltunk le se szart (bocs a kifejezésért) .


A tesóm pár hónapja elköltözött és nagyon ritkan talizunk és már telón se beszélunk már annyit vagy kinyomja vagy leráz :(

Miota ez folyik nkm már az élet kedvem is elment :( Nincs étvágyam, folyton csak a sötétben hallgatom a zenét és már egyszer megvágtam magam .


Ja ... és a legrosszab az egészben h nagyon ragaszkodó típus vagyok ... szóval aki őszinte mosolyt/kacagást vát ki belőlem nagyon megszeretem és sajnos csak csalódok mert ők nm ragaszkodnak annyira hozzám

Sokszor már azon gondolkodom mi értelme van az életemnek


14/L :(



2014. szept. 10. 21:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és az osztákytársaim állandóan cikiznek a kinézetem miatt , mondjuk megértem mert nm vagyok szép de ez akkor is rosszul esik !!
2014. szept. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!