Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valamelyik szomszédos...

Ha valamelyik szomszédos országban robbantanak, azt lehet hallani Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert időnként durranásokat hallok..Pl.Nyugalom van, aztán fél-1perc durrogás (olyasmi mint az a sűrített levegős ágyú vagy mi, amivel a jégesőfelhőket lövik szét).Utána megint 10-15perc nyugalom, és megint durrogás.Ezzel az időjárás ágyúval ugye nem lőnek ennyiszer egymás után, meg még csillagos az ég,tehát nincs mit szétlőni

Arra gondoltam, hogy lehet Ukrajnába még balhéznak, és pl a tankok lövéseit lehet ide hallani.



2014. szept. 11. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Teljes lehetetleség hogy háborús lövéseket hallassz.Még akkor sem ha közvetlenül a határ mellett élsz.Vagy hadgyakorlat hangjait hallhatod (ami épp pont nincs most ha jól tudom), vagy pedig vadászok lövéseit(én hétvégente elég sok lövést hallok,mert felénk gyakran vadásznak).Vagy valami idióta gyerekek robbantgatnak valamit. Egy tank lövése nem hallatszik csak pár km-re.
2014. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég messze élek az ukrán határtól.Vadászni nem szoktak errefelé.Lehetséges hogy csak a srácok durrogtatnak valamivel, de egész éjszaka?
2014. szept. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!