Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem adtam meg irányítószámo...

Ha nem adtam meg irányítószámot megérkezik a csomagom?

Figyelt kérdés
Megadtam a nevem, utca, házszám, megye, ország de irányítószámot nem.
2014. szept. 11. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

várost adtál meg?


az a lényeg. Van aki kijavítja a postán.

2014. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen-igen, megadtam
2014. szept. 11. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, megérkezik simán. Rutinosak ezek a postások, ennél durvább elírások, csúnya írást is megoldanak. Van erre külön ember, ha olvashatatlan az írás, akkor megpróbálja kiolvasni.
2014. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos lenne még egy kérdésem.

Küldtek nekem egy csomagot külföldről. Sajnos Eltelt 1 hónap és nem érkezett meg. Sebaj, feladta az illető mégegyszer a csomagot és most sem érkezett meg. Mi lehet a gond? A cím 100% biztos jó, csak az irányítószám hiányzik róla, de pontos cím van megadva.

2014. szept. 12. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaptam csomagot 2 hónap után amerikából. Sajnos ez ilyen. Lehet a vámon várakoztatják. Meg tudja nézni az adott országban a csomagkövető rendszerrel, hogy legalább az országot ahol feladta lehagyta-e a csomag. Én előbb ott érdeklődnék.
2014. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!