Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestre szeretnék küldeni...

Budapestre szeretnék küldeni levelet egy illetőnek de nem tudom a pontos címét csak azt, hogy melyik kerületben lakik, lehetséges így, hogy megkapja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Egy kerületnek sok postása van, és talán ismerik is a lakosokat, a saját körzetükben.

Még ha az utcát tudnád, akkor is gyakorlott postásnak kell lenni, hogy eljuttassa a levelet. Próbálj meg többet megtudni.

2014. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj meglepetésnek szeretném de akkor lehet, hogy leteszek róla kb annyit tudok max utcáról amit a facebook-on a gps kiad.
2014. szept. 13. 07:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Koordináták alapján még nem kézbesít a posta, keress valami más megoldást.
2014. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem, talán majd egyszer ;) amúgy ha nagyon ráközelítek akkor kidobja az utcákat is , azt fogom csinálni, hogy fölhívom a postát és meg fogom kérdezni ha nem hát nem akkor ráhagyom majd kitalálok valami mást. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. szept. 13. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a maps.google ba beírni a koordinátákat, hátha kidob egy címet. Vagy kettőt, mert az utca túloldalán lévőt is kiadhatja. Sok sikert!
2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma annyira ráközelítettem, hogy kiadott egy utcát és pont jó mert valami patkó alakú lehet ez az utca vagy körbefogja a panelt tehát mindkét oldala ugyanaz , megpróbálom
2014. szept. 14. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Na látod, a kitartással elértél ennyit, további sikereket!
2014. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bizony, nem fog itt lebeszélni senki róla, ha elhatároztam akkor ki is vitelezem.
2014. szept. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!