Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberi agy miért nem tudja...

Az emberi agy miért nem tudja felfogni az örök, semmi, végtelen szavakat?

Figyelt kérdés
Én egy pár hónapja azon kezdtem el gondolkodni hogy mi volt a világegyetem előtt?Hol voltam születésem előtt az örök időtől kezdve.Hol leszek a halálom után az örök időkig?Mindig szorongok ha ezekre gondolok.

2014. szept. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi pedig már nagyon unjuk a szorongásodat.


Egyébként rossz a kérdés. Nem azt kéne ugyanis megkérdezned, hogy az emberi agy miért nem képes ezeket felfogni vagy megérteni, hanem azt, hoyg te miért nem tudod ezeket megérteni. Ebben pedig leginkbb egy pszichiáter tudna neked segíteni.

2014. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, nem vagy több 14-16 évesnél.

Majd elmúlik... :)

2014. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Adhattatok volna azért szegény kérdezőnek ennél rendesebb magyarázatot is. :D

A téma engem is érdekel, szerintem nem is igazán az "elfogadásról" van szó, csak ahogy ő is kérdezte.

2014. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a világegyetem elott? Világegyetem mindig is letezett csak az anyok voltak más kominációban
2014. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyagok
2014. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!