Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak kikoltozni...

Hogyan tudnak kikoltozni kulfoldre penz es lakas nelkul? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szuleim nem szeretnek men tudnak elviselni,ocsem korul forog az egesz vilag amikor egyszer viccbol megemlitettem nekik ha 20 leszek kikoltozok kulfoldre azt mondtak oket nem erdekli lesz*rjak es nem hianyoznek nekik.Mit tegyek? Nincs senki a kozvetlen csaladi korbol ahova mehetnek es eltunhetnek egy idore beszelek perfekt angolul mekkora az esely hogy 19evessen mekapom a vizumot amerikaba munka es penz nelkul?

2014. szept. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
esélyed- 1 : 100000000000
2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyi.
2014. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munka és pénz nélkül nem kapsz vízumot.

Nincs ismerősöd Ausztriában/Németországban/Angliában, akihez ki tudnál menni?

2014. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs :(

Jovore gondoltam higy nyaron egyik pillanatrol a masikra lelepek

2014. szept. 14. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vágom a vízum, engedélyek és egyéb dolgokat amik kellenek egy amerikai élethez, (igaz sokan írtak már erről itt a gyakorin hasznos információkat) de abban biztos vagyok, hogy minden engedély amik kellenek pénzbe kerülnek. Ahogy pénzbe kerül a repülőjegy ára, pénzbe kerül a szállás kint, élelem, élethez szükséges dolgok.

Ha nincs semmi tőkéd akkor mégis, hogyan tervezel kimenni?

Én Angliában élek, és akik ide jönnek ki, azoknak csak annyival könnyebb, hogy nem kell ide semmi vízum, munkavállalási vagy letelepedési engedély. Ide csak pénz kell. De ide is kell. Bárhová akarsz menni a nagyvilágba pénzre lesz szükséged.

Én régen segítettem pár embernek, és adtam ki szobát. Jelképes összegért,de fizetni kellett az illetőnek így is. De ez csak egy kis segítség volt. A többi rájuk hárult. Repülőjegy, kinti étkezés, stb.

Gondolom te sem várod el, hogy valaki kifizessen mindent helyetted..

Nem akarlak lebeszélni arról, hogy külföldre menj. Ha ez a terved akkor tedd meg a lépéseket. Kezdésnek:gyűjtsd a pénzt, hogy legyen elég tőkéd.

2014. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hany eves vagy? Ha elmultal 18 de meg tanulsz konnyen talalsz diakmunkat, dolgozz, gyujtogess, tervezz elore, merlegelj, es ha meg lesz a penzed es a terveid lepj le! :) En is ezen vagyok epp. Sok ido es faradtsagos lesz de megeri! En sem vagyo tul nepszeru a csaladomban, nekem is van ocsem aki viszont igen. Senki masra nem szamithatok, csak magamra.
2014. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!