Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a bal és a jobb lábamon...

Van a bal és a jobb lábamon egy-egy bütyök nem lehet valahol bütyök eltűntető krémet kapni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 09:43
 1/1 anonim válasza:

Én még nem hallottam ilyen krémről, de láttam már a neten kalapácsujj/bütyök korrigáló bandázst, illetve párnát! A neten te is megtalálod. Az előbbi éjszakára, az utóbbi nappalra van tervezve. Illettve segíthet még a lábujjhegyen és sarkon járás, lábtorna rajta. És egészséges cipőhasználat! Az egész kulcsa ez. Persze, ha örökölt(mert lehet alkati dolog is), annak a tudata még elvisrlhetetlenebb(szerintem). Viszont gondolom azt is lehet korrigálni, de mégis benne marad a "vêredben", így én azt gondolom az soha nem fog igazán eltűnni.

Êsszerű lenne felkeresni egy ortopédiust, nem jó játszani az ilyennel. Ő elmondaná, mi lenne a helyes, személyre szabottan. És tényleg inkább menj el, mert lehet, hogy most még korrigálható lenne, és nem kellene műtéthez folyamodni, az orvos ezt is szemêlyre szabottan tudja csinálni, hiszen ezer-féle műtét közül választhatja ki a neked megfelelőt.

Ne várd meg a műtétet!

2014. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!