Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kéne csinálni egy pár új...

Kéne csinálni egy pár új alkategóriát bizonyos témakörökben. Nem gondoljátok? Ötletek lejjebb.

Figyelt kérdés

Szerelem szex témakörön belül, a 'Lehetek terhes?', és a 'Megfelelő-e a péniszem mérete?' alkategória.

Szépség divat témakörön belül, a 'Vitanol-C és Bánfi hajnövesztés', valamint a 'Dagadt vagyok-e?' alkategóriák.

Közlekedés témakörön belül, a 'Mi lesz a KRESZ-vizsgán?'

Egészség témakörön belül, a 'Hüvelygomba' és a 'Mi lesz a nőgyógyásznál?' alkategóriák.

Számítástechnikán belül pedig, a 'Mi a baja a számítógépemnek?' alkategória.


Ezek az én ötleteim.


2010. jan. 19. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam a 'Kicsi a mellem mit tegyek?' alkategóriát, valamint egy új témakör indítását, a 'Ronda vagyok-e?' címűt. Ide képeket lehetne feltölteni, hogy megítéljük, mennyire ronda az illető.
2010. jan. 19. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Jók nagyon.Ha nem bános kibővíteném én is.

Vannak még olyan lányok/srácok akik szeretik a romantikát?

Milyen dumával menjek oda hozzá?

Szerintetek bejövök neki?

Hányat pislogott ma a babátok?

OK???

2010. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és szted ki nézné a "lehetek terhes" kategóriát?! :DD

szerintem így is hülyét kap mindenki tőle :DD

2010. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek is jók az ötletei, főleg a hányat pislogott ma a babátok? :D

Másodiknak: A lehetek terhes kategóriát én kibővíteném bizonyos automata válaszokkal, amelyek kérdések is egyben. Így a kérdező közelebb kerülhetne a válaszához. Ilyen automata kérdés pl: "Védekeztél?", "Ha igen, hogyan?" 1. óvszer. Kiszakadt? Igen -> Igen lehetsz terhes. Nem -> Nem valószínű h terhes vagy, csinálj egy tesztet. 2. Fogamzásgátló. Beszedted mindig rendesen? Nem -> Igen, lehetsz terhes. Igen -> kicsi az esély, hogy terhes vagy, csinálj tesztet. Igen, de kihánytam/fostam. -> Igen, lehetsz terhes. Csinálj tesztet 3. Megszakítással. -> Igen, lehetsz terhes. 4. Nem védekeztem. -> Igen, lehetsz terhes. Csinálj tesztet.

Ha ezek után is még nincsen tisztában az illető azzal h lehet e terhes, akkor az már szerintem egy érdekes kérdés, és látogatnák a válaszolni vágyók a kérdést :)

2010. jan. 19. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ettöl van mondanivalóm?

Tetves e a halyam


Meg lenne olyan mint a humor csak nem az hanem eröszak,

Meg lenne két nem véletlen kérdés.

2010. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetne egy: mi a kedvenc gyakorikérdésed, nem tudom melyikeket nézegethetnénk a barátommal romantikázás céljából. <- ezt ki is írtam csak nem szó szerint: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__633709-..
2010. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!