Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan hogy...

Történt már veled olyan hogy amit te elterveztél vagy kigondoltál az meg is valósult? Teljesült már a vágyad?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. velem számtalan ilyen dolog történt. ha szeretnél valamit, koncentrálj rá erősen, és ha jól csinálod valóra válik. Én a technikusi vizsgámon csináltam ezt. 5-ből 4 esetben kihúztam azt a tételt amit szerettem volna. Hogy "megbabonáztam"-e vagy csak a véletlen műve? ki tudja...
2010. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha ilyen ügyes voltál akkor megbabonáztál engem is!:)

Gratulálok!:)

2010. jan. 19. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Meglepő módon igen. =)

Szeretek sétálni. És nagyon gyakran gondolok arra, hogy a következő utcákban esetleg találkozom valami ismerőssel. Ez néhányszor előfordult.=)

Meg suliból hazafelé jövet eszembe szoktak jutni olyan emberek, akiket régen láttam, és hirtelen beugranak. És volt már erre is példa, hogy aztán az az ember a következő megállónál felszállt. =)

2010. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem :( De nagyon szeretném ha végre teljesülne..de ez lehetetlen :(
2010. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én csak a kis családi házat szeretnék!Egy saját ház lenne az álmom.Sokszor meg is terveztem már.

Almodozok rolla és várom hogy valóra váljon.Velem semmi nem történt még meg amir vágytam vagy gondoltam.:(

2010. jan. 19. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ne csüggedj! inkább tegyél érte! ez csak úgy "hop-"ra nem fog sikerülni még ha koncentrálsz sem. Először is, én inkább egy munkára koncentrálnék, amivel jól lehet keresni, vagy fizetésemelésre. Később pedig a házra, építkezésre. Bízz magadban, higgy a sikerben, hogy megvalósul az álmod. Sok sikert hozzá.

jah, az első voltam

2010. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg gyesen vagyok!:)Tennék érte de még a kisfiammal ithon vok addig nem tudok lépni,pénztkeresni!

Ugyhogy várom tovább a csodát:)

Azért köszi:)

2010. jan. 20. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Tinédzserkoromban (80-as évek, 90-es évek eleje) nagyon megtetszett a Porsche autómárka és nagyon erős vágyat éreztem iránta. Olyan szinten, hogy azzal aludtam, azzal keltem, állandóan ábrándoztam róla. Mikor a panelból a belváros felé tartottam buszon ülve és nagyritkán megpillantottam egyet, hihetetlen vágyat éreztem iránta. És akkor eléggé reménytelen dolognak tűnt. Aztán telt-múlt az idő és ez a vágy egyre erősebb lett bennem. Mígnem - addigra szerencsés fordulatot vett az életünk - 24 éves koromban sikerült szert tennem egy Porsche autóra. Igaz, hogy 17 éves használt autó volt és nem is a "nagy" 911-es, de Porsche volt. Ekkora eufóriát csak a lottónyertesek élhetnek át szerintem, amit én éreztem ekkor. Aztán sajnos egy év múlva az összetört, de sikerült másikat venni. Immár sorban a negyedik ilyen autóm van, mindegyiket használtan vettem, mert nem milliárdos vagyok hanem egy megszállott. Ennyi év után visszanézve nekem ez volt az életem nagy álma, ami szerencsére megvalósult.
2011. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!