Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táncolok már 8. éve és mindig...

Táncolok már 8. éve és mindig mikor kimegyek a színpadra elkezdek izgulni és elfelejtem a sort. Lámpalázam van ezt nem lehet valahogy megoldani?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 21:55
 1/4 anonim válasza:
hát nem tudom h használ-e de azért próbáld meg h a közönséget pl zöldségeknek nézed v valami ilyesmi... ez volt amiben nem hiszek de valahol hallottam h jó... és ami tényleg jó: mindig próbálj sok ember előtt szerepelni (nem tudom mennyi idős vagy) és vannak pl általánosban (ha még oda jársz) versmondó versenyek, de hasonló versenyek is ahol csak be kell vágni a verset és mondani, a lényeg az h (ha még nem sikerült volna) szokd azt hogy sokan néznek, és nagyon nagyon gyakorold a koreográfiát, én is versenyszerűen táncoltam régebben és mindig a többi táncostársammal viccelődtünk meg körbenéztünk és próbáltunk nem arra gondolni h versenyen vagyunk és kevésbé izgultunk :) sok sikert ^^
2014. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The answer válasza:
Mit táncolsz? Versenyt értesz színpad alatt?
2014. szept. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Versenyt

Akrobatikus rock and roll-t

2014. szept. 28. 21:22
 4/4 The answer válasza:
Ha alapból nincs egy olyan attitűdöd a parketten, hogy "én vagyok a legjobb", akkor nem sok esélyed van nyerni sem. Ezt minden táncos tudja. 8 év pedig nem kevés idő.
2014. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!