Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MondoCONosok valaki? 1. Mit...

MondoCONosok valaki? 1. Mit értenek a "Para Para Fake Starz" alatt? 2. Milyen véleményetek van a MondoCONról? 3. Ki honnan jön?

Figyelt kérdés
Csak egyszer voltam és nagyon kíváncsi lennék mások véleményére is, és nem tudom, hogy jön-e valaki Százhalombatta közeléből (rajtam kívül :D) mert jó lenne ha nem egyedüli Battai lennék ^^" az 1. kérdés elég fontos lenne mert nem tudom és kíváncsi vagyok rá :) a válaszokat előre is köszi ^^

2014. szept. 16. 08:29
 1/4 anonim válasza:

Én érdi vagyok, 17 éves srác.

az elsőt nem tudom, rákerestem, ilyen egyéni vagy csoportos tánc:D

Nekem (play it-kkal és kis conokkal együtt) ez a 10. ilyen rendezvényem lesz és a 6. ha csak mondocon nézzük és így már kicsit unalmas.Már ha csak a "hivatalos" programokat nézzük.A 2. conomon ismerkedtem össze egy baráti társasággal és a 3. óta mindegyiken velük vagyok, plusz ennyi idő alatt elég sok mindenkivel megismerkedtem így inkább azért megyek, hogy velük találkozzak, meg mert szeretek cosplayelni :D

2014. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ legalább nem csak én nem tudom biztosan :D
2014. szept. 20. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A Para Para táncra utal gondolom. Lényegében egy egyszerű és könnyen utánozható táncmozdulatokra épülő koreográfia, melynek lényege a csoportos táncolás. Szóval kb. arra számíthatsz, hogy ez a formáció táncol a színpadon, és néhány lelkes conozó őket utánozza a színpad előtt.
2014. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a valaszokat :)
2014. szept. 30. 03:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!