Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lapasztalotok szerint mennyi...

Lapasztalotok szerint mennyi idő alatt ér ide egy amerikai postai küldemény?

Figyelt kérdés
A feladó kereskedés Los Angelesben van. USPS nevű szolgáltatót használ. A csomag szállítási díja 26 $ és Priority Mail International a kategóriája. A gitárerősítőmhöz rendeltem alkatrészt. Már 12 napja semmi hír a csomagról. Azóta a Tracking Inf: In Transit

2014. szept. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lapasztalataim alapján egy-kettő hét. Nagyon ritkán fordul elő hosszabb idő.
2014. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor itt már bibi lesz. Szeptember 4. adta fel a kereskedő, a tracking követés szerint elhagyta az államot. Sajnos az USPS-nél csak USA címre kitöltött reklamáló E-mail lehetséges. :( Ha tényleg nem kapom meg az árut a PayPal segít visszaszerezni a manit?
2014. szept. 17. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Paypallal fizettel, akkor igen, segitenek.


En csutortokon adtam fel csomagot (LA-bol) Priority mail-el, de ketszer akkora volt a csomagom, mert kb. 2x annyit is fizettem erte es kovetkezo het penteken megerkezett. Az en tracking szamom nemcsak US belul mutatta a csomag holletet, hanem azt is, hogy mikor erkezett a magyar vamra.

2014. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megváltozott a tracking státusz: "Your item was processed through our ISC LOS ANGELES CA (USPS) facility on September 16, 2014 at 9:55 am. The item is currently in transit to the destination." Két hét elteltével is csak LA-ben volt. Lehet, hogy a kereskedő átvágott és sima küldeményként adta fel, tőlem meg bekaszálta a priority díjat, vagy mi van ilyenkor?
2014. szept. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!