Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az a színes kontaklencse?

Milyen az a színes kontaklencse?

Figyelt kérdés

Színes kontaklencsét csak szemüvegesek hordhatnak?

Mert gondoltam, hogy én is kipróbálok egyet. Nem vagyok megelégedve a szemszínemmel,ezért szeretnék kipróbálni egy másmilyen színt.



2014. szept. 17. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gondosan kell vele bánni, mint a rendessel. Létezik dioptria nélküli. Próbáld ki, de csak a móka kedvéért. Úgy vagy tökéletes, ahogy vagy.
2014. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy kipróbálom, mert talán kék kontaktlencsével több lánynak kellenék. Többen néznek meg egy kék szemű pasit szerintem.

Hát senki sem tökéletes :)

2014. szept. 17. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A nőket pont nem a szemszíned érdekli. Teljesen lényegtelen dolog.

A színes kontaktlencsés szemen pedig látszik hogy csak kontaktlencse, mert az természetes sosem lesz, mindig mű a színe, a mintája és a pupillád körül a saját szemszíned is látható marad. Én inkább rondának tartom, nekem is volt, másokon is láttam, de valami borzalmas. Én emberek közé nem is mentem vele, annyira nem tetszett.

Van dioptriás is ha az kell egyébként. Meg dioptria nélküli is. De én nem ajánlom.

2014. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több lánynak? Talán. Ha trófeákat akarsz gyűjteni. De ha egy csajnak csak a szemszíned miatt jössz be, az nem is ér többet egy futó szexnél. Vagy annyit sem.
2014. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj most annyira lehangoltatok :D

Ki sem fogom ezért próbálni..Mondjuk lehet hogy jobb is a válaszokat látván :/

De köszi egyébként,szóval hülyeség.

2014. szept. 17. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség. Ha a hajfestés se az, akkor a színes kontaktlencse miért lenne? Én is színeset hordok. Mondjuk én szemüvegről váltottam kontaktlencsére, de dioptria nélküli is létezik, pl. néha színészek is szoktak hordani forgatáson, ha annyira fontos a filmben a szemszín.
2014. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!