Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a jelenségek?!

Mik ezek a jelenségek?!

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban érzem úgy, mintha valami kísértene. Régen, kisiskolás koromban mentünk erdei iskolába, ahol folyton baljós félhomály uralkodott, a kutya elveszett a ködben, sorban aludtak ki a lámpák minden szobában, és éjjszakánként nyikorgott a háló ajtaja, szélcsenben, sőt suttogásokat is lehetett hallani. Lehet, hogy túl paranoiás vagyok, de azóta valami nagyon fura előérzetem van... és folyton fura dolgok tőrténnek! Valaki megmagyarázná, ez mitől van? Elátkoztak? Kísértenek?! (normális válaszokat várok)

2014. szept. 18. 09:54
 1/4 szántóvető ***** válasza:
46%

a Lelkedet akarják bizonyos természetfeletti erők.az is lehet hogy az aurád kisugárzási ereje nem hétköznapi.valami különleges erő lehet benned és előbb-utóbb meg kell vívnod a küzdelmet amit ha elbuksz akkor más ember leszel,meggyötört,hitehagyott és menthetetlen.nem sokan élik túl az Árnyakkal vívott harcot.

feltéve hogy nem kamuzol és tényleg van benned valami több másokhoz képest.

2014. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress fel egy táltost és kérd meg hogy végezzen rajtad szellemirtást. rajtam is csináltak ilyet (pedig keresztény vagyok, és szerintem ez a kettő nem nagyon illik össze), de használ. pl kiderült hogy rajtam egy 2-3 éves kisfiú szelleme volt, aki itt maradt a földön, és valszeg ő akadályozta meg a fiúkkal való kapcsolataimat(lány vagyok, és sose voltam jóba velük, nem voltak kapcsolataim, de fiú barátaim sem). de amióta ez megtörtént, azóta volt kapcsolatom is és lett néhány jó haverom :) és ez tényleg igaz.


apám cukorbeteg és kiderült hogy rajta egy pár volt, méghozzá a hasa környékén. véletlen lenne? szerintem ne.

szóval hajrá!

2014. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És írtátok mindezt 2014-ben. Gratulálok!
2014. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1. és a 2. válaszolónak is!Szerintem valami átok lehet rajtam, nem tudom. Azt hiszem, felkeresek egy médiumot és egy táltost is, hátha segíthetnek. Ha pedig tényleg különleges vagyok (bár nem értem, mért pont én!) akkor fel kellene készülnöm a harcra...
2014. szept. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!