Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami képességem? Vagy...

Szszszigazi kérdése:

Van valami képességem? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Voltak olyan napjaim,mikor kissé furcsa dolgok történtek velem.A barátnőmmel lent voltunk a kedvenc játszóterünkön és

visszaemlékeztem a volt pasimra és rossz hangulatom lett.. tök nagy lett a szél aztán elkezdtem énekelni szomorú zenét és még nagyobb lett a szél.már rengetegszer volt velem ilyesmi.. meg sokszor megálmodok jó pár dolgot az elkövetkező napokban,de számtalanszor van dejavum (dezsávűm)... Tudom,most jönnek a negatív kommentek. :/ de azért megkérdeztem. ja és érzek jelenléteket mindig,halucinálok,rossz a fülem,de amikor egyedül vagyok és csönd van hallok mindent. :/ végülis ennyit tudok mondani magamról jelenleg. amúgy még annyit akarok mondani,hogy nagyon jó a szemem kiskorom óta,kitartó vagyok tesiórán és jó szívű vagyok,mindenkire odafigyelek,érzékeny vagyok nagyon,sokszor bevertem a fejemet és emlékezetkiesésem is volt,volt olyan,hogy kiakartam ugrani az autó elé.és az erkélyünkről néztem egy hatalmas plakátot (mindig nézegetni szoktam) és egyszer csak a fejemben a lámpáját közelről láttam,láttam,ahogy készítették és visszamentem a jövőbe. NEM VAGYOK BOLOND! 11 éves lány vagyok vagy is november 1.-jén lesz a szülinapom,és érdekes a születési dátumom: 2001.11.01 (2001.november.1)



#képesség #jelenség #spirituális dolgok #fura jelenségek
2012. okt. 14. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy idióta, bár sokan szerintem ezt gondolnák. Velem is történtek hasonló esetek és az egyik barátnőmmel is. Megérteni nem nagyon lehet, hogy mi ez, inkább csak fogadd el, különben még olyan dolgot találsz, ami.. egy kicsit nyomasztó. Bocsi, tiszta rejtvény amit írtam, de remélem érthető. XD
2012. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ööö...11 éves vagy és már volt pasid?JAJ!
2012. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kmark246 válasza:
Ki akartál ugrani az autó elő 11 évesen?!És meghaltál?A "viccet" félretéve ez egy elég fura dolog, velem is történnek fura dolgok, és szerintem mindenkivel.Erre ennyit tudok mondani.
2013. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!