Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem nincs olyan, hogy...

Szerintem nincs olyan, hogy végtelen szám. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem hiszem, hogy végtelen mennyiségű számot ki tudnának találni, attól meg, hogy például egy bizonyos szám után odaírnak egy ∞ jelet, attól az még nem biztos, hogy létezik is!

2014. szept. 19. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak valami hülye kitaláció,amit az emberek azért találtak ki,hogy legyen mivel foglalkozniuk és elgondolkodniuk az életük során.
2014. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig halvány fogalmad nincs a matematikáról, de valószínűleg úgy általában a természettudományokról. Kezdve azzal, hogy a számokat nem kitalálják. Egy ilyen után nincs is értelme tovább foglalkozni a dologgal... Szánalmas, hogy idáig jutott a magyar közoktatás. Csőd.
2014. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most boruljál ki 2-es..Hiába számolsz ilyen sz*rságokat és törődsz a magyar társadalommal,ígyis úyis egy szer meg fogsz halni és a szintén kitalált mennyországban nem fognak isteníteni amiért iyeneket tudsz.
2014. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ostobább vagy, mint gondoltam.


"Akkor most boruljál ki 2-es."

Ne haragudj, eddig sem voltam kiborulva miattad és ezután sem fogok. Kevés vagy te ahhoz. Nagyon kevés.


"Hiába számolsz ilyen sz*rságokat"

Azt te nem tudhatod.


"és törődsz a magyar társadalommal"

Törődik a tököm, én már leléptem.



"ígyis úyis egy szer meg fogsz halni"

Ezt sosem vontam kétségbe.


"és a szintén kitalált mennyországban nem fognak isteníteni amiért iyeneket tudsz."

Nos, abban egyetértünk, hogy Mennyország valószínűleg nem létezik. Azt azonban kétlem, hogy ott Istenen (mármint a kitalált Istenen) kívül bárkit is istenítenének.


Továbbá hozzátenném, hogy magasról teszek rá, ki mit gondol a tudásomról. Magamnak tanulok, te pedig magadnak maradsz ostoba.

2014. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ostobán és boldogan.:)
2014. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!