Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi? Segítene valaki kitalálni?

Ez mi? Segítene valaki kitalálni?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam egy üzenetet:


Helló, kedves

Azt szeretném, ha a legjobb a siker az élet, ez a kívánságom

köszönni neked, Hogy van? Remélem jól vagy, és együtt a család is jó egészségben, mint az én nagy öröm, hogy írok neked, a nevem szereti én vagyok a lány a Hight 5.8, tisztességes befejezése, láttam a profilodat ma után megy igaz azt én át a minőségi találtam az oldalon, ami nekem, hogy lett érdekel téged, és én is szeretném, ha e-mailt nekem vissza az én e-mail cím ([...]), hogy én tud ad ön a képem neked tudni, hogy akivel am.and megpróbál kapcsolatba lépni velem vissza az én e-mail címét, hogy én is mondjak valamit titkos és fontos a remény, hogy a választ. ([...]) .............. (Ne feledje, a távolság vagy a szín nem számít, de a szerelem ügyekben sokat az életben)

Örülök, hogy hallani rólad

BYE ....

Szereti


És ez még semmi, de hogy jöz ez, ehhez a kérdésemhez??


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..


2014. szept. 19. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.. spam
2014. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jahh, csak azt nem tudom mire jó ez a trollkodás!
2014. szept. 19. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez azt jelenti hogy análisan akar kényeztetni miközben született feleségeket néztek
2014. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a témakörben már más is jelezte ezt, egy spambot lehet a témakörre állítva aki minden kérdezőnek ír egy PM-et.


Az üzemeltető felé kellene jelenteni, mégis egyszerűbb a profilt kitiltani mint hagyni "őt" és ignorálni, az pedig ugyanúgy tovább küldi a szemetet.

2014. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!