Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek attól hogy meghalok,...

Félek attól hogy meghalok, pedig nincs okom rá. Mit lehet ez ellen tenni? 16/l

Figyelt kérdés

Nincs okom rá azt úgy értem hogy fiatal vagyok.

Nem attól félek hogy öregen meghalok,hanem fiatalon(pl mostanság attól 16-17 évesen,de igazából 16-50-ig valamikor)pl balesetben,betegségben stb.

Nem attól félek hogy pl fájni fog,hanem megszeretnék élni még jópár dolgot és nem akarom elveszíteni(végülis így is elveszítem)a szüleim,bátyám és a barátomat.



2014. szept. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok időd van. Foglald el magad. Legyél barátokkal, és nem fogsz rá gondolni
2014. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem. A halál egészen bizonyos, kivédeni, elbújni nem lehet. Lehet, már csak egy perced van, de száz esztendő sem lehetetlen. Amíg élsz, addig élj! Sokan annyira félnek a végtől, hogy közben nem élnek.


Van három időszak az ember életében, amikor ez a halálfélelem szinte mindenkinél jelentkezik. Először úgy 6-7 éves kor körül, másodjára kb. a te korodban, s a harmadik majd az ötvenes évek vége felé.

2014. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. szept. 19. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem azt lehetne ez ellen tenni, hogy nem félsz
2014. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Minden nap élj úgy mintha az lenne az utolsó!" És attól, hogy balesetben halsz meg ne félj csak figyelj oda a következőkre:

-Ne igyál vezetés előtt

-Figyelj oda a hüén közlekedőkre és nem lessz semmi gond A legfontosabb az: HOGY ÉLVEZD AZ ÉLETET

2014. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!