Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Fogyókúrázó vagyok, és...

HELP! Fogyókúrázó vagyok, és kb 5 nap után, mindíg rámjön aza, , zabálnom kell, édesség kell, meghalok, , érzés. Az ellen mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
És aki fogyókúrázik,annak max. 1500 kcal-t kell bevinnie?
2014. aug. 5. 15:35
 1/5 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy? 2 oka lehet annak hogy zabálsz: 1. nem vagy kitartó, nem akarsz annyira lefogyni 2. Rossz a diétád.

Ha lány vagy akkor 1200 kcal ha fiú akkor 1500 kcal.

2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testsúly függő a kalória bevitel. Multivitamin, több fehérje.
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:

Hát akkor szrjál bele a fogyókúrába, és zabáljál, jobbat nem tudok mondani. :)

És nem a kalória a lényegesebb, hanem az, hogy miből viszed be.

2014. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első hülyeségt beszél. Ha én vagyok egy 150cm-es és 90kg-s nő akkor is 1200kcl kell? Na ne röhögtess.


A kalóriaszámlálás értelmetlen dolog. Csipszből is be lehet vinni az adott kalória mennyiséget. Légy makropárti (ugye tudod mik azok a makrotápanyagok). A fogyókúra szót felejtsd el. Nem 1500 a max, nincsen max vagy min. Kalóriadeficitben kell lenned de ezt kalóriaszámlálás nélkül is meg lehet tenni. Megfelelő mennyiségű fehérjét,zsírt és szénhidrátot fogyasztassz akkor deficitben leszel.

2014. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok,166 cm,64 kg most,és 14 éves:)
2014. aug. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!