Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég hozzám került egy...

Vazz kérdése:

Nemrég hozzám került egy Kakukkos óra amibe nem volt befűzve a lánc! Van-e valakinek hasonló órája?

Figyelt kérdés
Ha valaki találkozott ilyennel azt kérem írja le hogy hogyan sikerült neki megoldania és mivel ez az első ilyen órám minden javaslatot ötletet, működési javaslatot szívesen fogadok!? Semilyen márka jelzést vagy valami hasonlót nem találtam rajta sem pedig benne!
2014. szept. 21. 14:24
 1/1 anonim válasza:

Szia! Azóta már megoldottad a problémát?

Nekem is volt már ilyen hibám. Én az Ecserin és a vaterán vásároltam órákat és a szállítás közben mindig lejött a lánc. nehezen, de rájöttem, hogy hogyan kell befűzni. Ugye a láncnak a csörlőn kell lenniük. A láncokat az alsó lyukon kell beengedni és az oldalsó kis ajtókat ki kell nyitni. utána az oldalsó nyíláson keresztül benyúlva tudod tekerni a csörlőket, így a lánc is feltekerődik és a másik vége kijön a másik alsó lyukon. Így kell befűzni. és a kampókat UTÁNA a lánc megfelelő végére kell akasztani.Szerintem te egyszerű majak kakukkos órát vettél nem???

2015. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!