Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég néztem meg A Gyűrűk...

Nem rég néztem meg A Gyűrűk Urát és a Harry Pottert. Nagyon jó volt ujra végig nézni őket. Tudtok még ezekhez hasonló filmeket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadala
2014. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam már
2014. szept. 14. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Narnia, vagy most van ez a Percy Jackson fellángolás
2014. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, és egyet értek #2-vel, Narnia. Én még tudom ajánlani az Utazás a Föld középpontja felé-t és a 80 nap alatt a Föld körül-t, de azoknem ennyire varázslatosak, de szerintem tetszeni fognak. És még valami:az Alkonyat tiltólistás!!!!!! Én egyszer láttam őket, borzalmas volt(főleg az utolsó), de fontosnak tartottam ezt közölni veled, hogy meg legyél kímélve...
2014. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a Narnia jutott eszembe, meg - ha elég idős vagy hozzá - a Trónok harca. Ezek hasonlítanak Tolkien világához.

Meg persze a Hobbit, bár gondolom, azt láttad.

Állítólag az Eragon is hasonló, de nem ismerem, nem tudok mit mondani róla.

A Tintaszív c. filmet nagyon szeretem, talán inkább a Harry Potterhez hasonlít. Néhány jelenet kicsit bárgyú a könyvhöz képest

2014. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Teen12 válasza:
Star Wars
2014. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!