Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miben lelitek a boldogságot...

Ti miben lelitek a boldogságot az életben?

Figyelt kérdés
Nem arra akarok ki térni hogy nem vagyok boldog ember mert igen boldog ember vagyok félig meddig hiszen van szerető családom szinte mindent megkapunk tőlünk annyi hogy nincsen barátnőm és lehet , hogy néha azért érzem magam kicsit letörtnek meg látom úgy a dolgokat ahogy nem kéne de aztán vissza feljövök a szintemre a lényegre törve én rájöttem hogy annyira nem találok boldogságot a pénzbe és a minden napi szórakoztató dolgokba se . Ti hogy vagytok ezzel?
2014. szept. 22. 13:02
 1/3 dirtboy ***** válasza:
a pénzbe én sem csak abban amit veszek belőle, egyébként meg haverok meg hobbi nekem elég szórakoztató
2014. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok boldog, amikor lefekszünk és lehet végre aludni. Meg néha mikor felébredek és nem gondolok bele, hogy mi vár még aznap rám. :)
2014. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül a munkámban. Szerencsére nincs családom, barátnőm, stb., ezért csak ebben. Aztán jöhet a vég.
2014. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!