Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki nézi a Violettát attól...

Cinthy Hello kérdése:

Aki nézi a Violettát attól kérdem h szerintetek milyen lesz Germán és Angeles gyereke mert asszem a harmadik évadban lesz nekik nem a másodikban? .

Figyelt kérdés
Nézzetek vidiket a youtubon h második évad tartalom meg harmadik évad tartalom.

2014. szept. 22. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
őőőő... ez a kérdés meglepett... :O :) még ugyan csak az első évadot láttam de nem hiszem hogy Angienek és Germánnak lesz/lenne gyereke. Bár mondjuk annyi mindent hallottam már... többeközt oolyan is hogy Leon és Vilu összeházasodik... :O xd de úgy hallottam hogy a hogy a 2. évadban nem lesz együtt Angie és Germán amiatt hogy a "rokona" de hogy mi lesz a folytatás azt nem tudom bár szerintem ha összejönnek akkor sem hiszem hogy lesz gyerekük és ha tévedek akkor kérlek javíts ki! :)
2014. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lolitaa04 ***** válasza:
nem tudom hogy lesz e gyerekük de szerintem nem
2014. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qktqkt ***** válasza:
A második évadban nincs gyerekük... főleg ugy, hogy az Angie kb. fél évadban valahol Franciaországban van... :((( És eddig a 3.-ban sincs, de bármi előfordulhat... :))) Bár, elég abszurd ez a dolog... ^^
2014. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De igen szerepel. Spanyolországban találkoznak vele először. És szerintem Vilu mellé nem akar saját gyereket.
2014. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 violetta 2002 ***** válasza:

szerintem nem lesz gyerekük és viluék sem házasodnak össze.bár nem tudjuk.még a spanyolok sem tudják,mivel most forgatják,de én ezt találtam.

[link]

és angie visszajön a harmadik évadban

https://www.youtube.com/watch?v=TZRnUp_zdHw

https://www.youtube.com/watch?v=H4ve42uEXdI

15.résztől.remélem segítettem:)

2014. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eza kérdés meglepő de még egyenlőre nem lehet tudni majd a 3. évadban valószíbű ki fog derülni márha ki fog.
2014. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De a youtube-ra már felrakták az utolsót.(3.évad 80 részt.) És annak az a vége,hogy összeházasodnak.Bocsi nem tudok linkelni,de ha beírjátok,hogy " Violetta 3 capitulo 80" akkor kiadja.(van olyan ahol megkéri a kezét,meg olyan is ahol az esküvő van)
2015. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És ha az az utolsó'akkor nem hinném'hogy lesz gyerekük.
2015. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most hogy le ment a 3. évad spanyolul bizton állíthatjuk hogy nem lett gyerekük, de összeházasodtak
2015. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!