Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dadog a dízel kocsim?...

Miért dadog a dízel kocsim? Fiat Uno 1.7D

Figyelt kérdés
Hidegen első indításnál köhög (dadog) a motor, ha a dúsítót ráhúzom akkor megszűnik a köhögés, de ha vissza tolom és amíg be nem melegszik a motor addig köhög, és füstöl, gondolkodtam azon is hogy a porlasztó csúcsok már bespriccelnek ezért kicseréltem a csúcsokat és bemértem kilapkáztam őket (135Bar)-ra, porlasztási kép tökéletes, motorban van kompresszió mindegyik hengerben 19, hengerfej is rendben van, izzító gyertyák is rendben vannak. Minden okot kizárva én már csak az adagolóra tudok gondolni (Lucas) adagoló van rajta, miket lehetne elkövetnem hogy megússzam az adagoló cserét? Vagy mi okozhatja ezt a jelenséget?

#füstölés #porlasztó #dadogás #adagoló #dízel hiba #Fiat Uno 1.7D
2014. szept. 23. 14:28
 1/1 szántóvető ***** válasza:
soros adagoló?lehet hogy kevesebbet nyom valamelyik hengerbe.szerintem javítható,nem kell cserélni.egyébként a hibás izzítógyertya is ilyen jelenséget produkál.
2014. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!