Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rosszindulatú, támadó...

A rosszindulatú, támadó válaszokat miért értékelik magasabb pontszámokkal az emberek itt a GYK-n?

Figyelt kérdés
Leginkább az "Emberi kapcsolatok" kategóriáit szoktam nézegetni, és néha válaszolni egy-egy kérdésre. Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb, magasabban értékelt válasz rosszindulatú, de semmiképp nem segítő. Nektek is? Ha igen, ez szerintetek miért van így?
2014. szept. 24. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az olyan válaszok az olvasó érzelmeire hatnak, és hát egyet ért velük. Egy vicces kitalált hasonlat: Ha egy válaszoló azt írja hogy hat év golyó általi kötélre kell ítélni azt aki csúnyán néz rá, akkor a pontozó előtt megjelenik egy csúnyán néző, aki nem tetszik neki, viszont az indulatos megtorlás leírása az már döfi, ezért a zöld kézre kattint. Pedig tudja hogy például ez a kitalált tréfás hasonlat nem is kivitelezhető, nem is törvényes, nem reális, stb.

Viszont gyakran nem pontozzák a teljesen jó válaszokat.

2014. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt még meg is értem, mert vannak olyan kommentek, hogy én is felnevetek, mert szerintem jó pofák. Na nem az olyanokon, hogy le kell lőni valakit...


Leginkább azokra a kommentekre gondoltam, amik nemhogy előre viszik a kérdezőt, hanem egy számára nehéz helyzetben még jól bele is kötnek (és most finom voltam). Kritizálják, ítélkeznek felette, ahelyett, hogy a kérdésére koncentrálnának. Vagy ha ítélkeznek is, teszik azt olyan stílusban, ami számomra nem emberhez méltó.


Egyébként köszi a válaszod!

2014. szept. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!