Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön a kockás has?

Lányok nektek bejön a kockás has?

Figyelt kérdés
kort is írjatok :)
2010. jan. 21. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

persze bejön, szép szép, de egyáltalán nem döntő szempont számomra. (de a kigyúrt férfiakat nem szeretem)

L 18

2010. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kockás has nem tetszik. A többi elmegy. Alapból nem tetszenek az izmos emberek. (Persze a hájasak sem)

25/L

2010. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom engem nem különösebben érdekel. Általában vékony pasijaim vannak, nekik kis lapos hasuk van, de egyáltalán nem kockás vagy ilyesmi.


A hájas hasakat viszont nem bírom :D


A nagyon kocka hasú, nagyon izmos pasik ráadásul még taszítanak is...


Nekem az a típusú jön be leginkább amilyen a Bad Boyz-os pasiknak van (Csillag születik...) :D Az szerintem még nincs túlzásba víve viszont igen szexi. - számomra.

20 vagyok.

2010. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Valahogy nekem is a bad boyz jutott az eszembe!:)

Én alapból sportolok, meg sport suliba járok, szal mindenhol csak kocka has, de nem ez a lényeg nekem. Legyen sportos, izmos a srác, legyen a hasa is izmos, de nem kell hogy feltétlenül kockás legyen.

De kinek mi a zsánere... egyik barátnőm kifejezetten a vékony srácokat szereti, a másik barátnőm meg odavan a testépítőkért, a harmadik meg a mackós srácokért :) Szóval csajfüggő:)

2010. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Érdekes módon itt senkinek sem jön be annyira a kockás has,mégis minden csaj oda van érte,és előnyben részesítik őket az esetleg vékony srácokkal szemben.. Bocsi,nem beszólni akartam,csak sajnos tapasztalat.. (lehet bennem van a hiba)

F/22

2010. jan. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso (22/F)!

Talan nem ugyanez a helyzet forditva? Itt minden fiu eliteli a pics@kat, a divatbabakat, stb, es inkabb a csendes, aranyos, hetkoznapi lanyokert van oda. Hat en szemely szerint nem ezt tapasztalom. Szoval ugyanez lehet a helyzet ebben a kerdesben is. :)

En spec a pici pocakot szeretem. Na persze, megnezem, ha vkinek izmos teste van, es jo az osszhatas, de inkabb legyen picit husis, mint rubikkocka hasu. De ez tenyleg csajfuggo. :)

19/l

2010. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
03:19 vagyok... Nekem az a tapasztalatom, hogy a kockás hasú, kigyúrt srácok többsége el van szállva magától. És a suliban is ezt látom, hogy a helyes, izmos srácok egy állandó, hosszútávú kapcsolat mellett, még tartanak 1-2 másik csajt is (persze a barátnő nem tud róla. Kell a biztonság is nekik, de azért kell még valami cicababa is, akivel lehet villogni. Hangsúlyozom: nem mindenki!!, de sokan. Szóval lehet jobban járok egy olyan sráccal, akinek nem kockás a hasa, és nincs elszállva magától, meg nem cserél le egy szilikonmellű cicusra.
2010. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire,h bejön nagyon is!!!!!!!! 14/L
2010. jan. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!