Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy rekreációszervezés és...

Egy rekreációszervezés és egészségfejlesztési diplomát hogyan lehet hasznosítani egy konditeremben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha billeg valamelyik gép, akkor megpróbálod vele kiékelni
2014. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerencsére a tényleges értelmiség nem nagyon kedveli ezeket a szánalmas, erőltetett vicceket, és semmi jelentőséget nem tulajdonítanak neki, ellenben szórakoztató ahogy másokat minősít a saját hozzászólásuk :D

A kérdésre válaszolva: önmagában nem ér semmit az, hogy ezzel a diplomával rendelkezel, az számít, amennyit az ott tanultakból hasznosítani tudsz, nyilvánvalóan beletartozik ebbe az is, hogy egy konditeremben mit és hogyan tudsz végezni mint feladatkör ezzel összefüggésben.

Gondolok itt ilyenekre, hogy hogyan üzemeltetheted a helyet, milyen szakembereket akarsz alkalmazni, vagy te magad mint alkalmazott milyen feladatokat tudsz ellátni (anatómia ismeretével tudsz edzésbeli tanácsokat adni, stb.)...

2014. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs kedves értelmiség, de te ugyanazt írtad amit én, csak bővebben ... és tudod, aki három mondatban mondja el amihez pár szó is elég, az egyéb aljasságra is képes :)
2014. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én konkrét tanácsokat adtam, ellenben te csak annyit mondtál hogy ez a diploma szart sem ér, azzal a hihetetlenül szellemes példával fűszerezve hogy jó lesz majd a gépek kiékelésére (ugye te sem gondolod komolyan hogy ez ugyanaz amit én mondtam)?

Egyeseknek savanyú a szőlő hogy a sport stratégiai ágazattá vált, ezért az összes sporttudományi területen szerzett diploma ugyanolyan értékesnek fog számítani, mint a mérnöki, orvosi, jogi, stb, ezért is büfézik le sokan többek között ezt a szakot is...

Természetesen ez változhat még a jövőben, hiszen a munkaerőpiac is folyamatosan változik, de azért a sport egy darabig még elég jó üzletnek fog számítani, az itt képzett szakembereknek rengeteg lehetőségük adódik az életben, nem kell hogy csak és kizárólag arról beszéljünk hogy egy konditeremben hogy lehet hasznosítani az itt felhasznált tudást, erről már jó pár éve többről szól ez a szakma...

2014. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!